# Litoměřická neurologická ambulance

DŮLEŽITÉ ODKAZY

PŘEHLED

www.czech-neuro.cz

Česká neurologická společnost (ČNS) je odborná společnost, jejímž cílem je dbát o rozvoj neurologie jako významné lékařské a vědecké disciplíny v České republice a podílet se na zajištění kvalitní přípravy lékařů

www.nchusti.cz

Neurochirurgické oddělení v Ústí nad Labem bylo založeno 1.11.1968. V té době se podařilo dvojici nestorů české neurochirurgie Prof. Kuncovi (ÚVN Praha) a Prof. Petrovi (Hradec Králové)

www.spolecnost-parkinson.cz

Společnost Parkinson, z. s. byla založena roku 1994 jako pacientská organizace s celostátní působností. Postupně zakládá kluby ve městech, kde podporuje jako hlavní činnost skupinová cvičení.

www.roska.eu

Základním posláním spolku je podpora pacientů s roztroušenou sklerózou mozkomíšní (multiple sclerosis - dále jen roztroušená skleróza - RS). Cílem této podpory je vytvořit potřebné podmínky pro důstojný život.

www.epistop.cz

Zapsaný spolek EpiStop vytváří platformu pro setkávání, spolupráci a aktivní činnost všech skupin a osob, které mají vztah k lidem s epilepsií (pacientů, zástupců pacientských organizací, zdravotníků, odborných společností.

www.alzheimer.cz

Česká alzheimerovská společnost (ČALS) už od svého vzniku v roce 1996 (zaregistrována byla jako občanské sdružení v únoru 1997) sídlí v Gerontologickém centru v pražských Kobylisích.

www.migrena-kompas.cz

Trápí vás léta několikadenní bolesti hlavy? Je vám špatně od žaludku a máte zimnici? To není „jen“ bolest hlavy, ale migréna. Nemoc, kterou je třeba léčit. Kdo to nezažil, neví, jak moc bolí hlava při migréně.

www.zsalsa.cz

Nedílnou součástí naší činnosti je šíření povědomí o onemocnění ALS. Jednou z našich velkých kampaní byla v roce 2016 kampaň na vybrání finačních prostředků na půjčovnu pomůcek pro nemocné.

Napište nám

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

[wpforms id=“1135″ title=“false“]

Ordinační hodiny

Po | 8.00 – 11.30 |13:00 – 17:00
Út | 8.00 – 11.30 | 13.00 – 15.30
St | 7.00 – 12.30
Čt | 7.00 – 11.30 |13.00 – 15.30
Pá | 8.00 – 12.00