# Litoměřická neurologická ambulance

ZDRAVOTNÍ SLUŽBY

PŘEHLED

PROVÁDĚNÉ ZDRAVOTNÍ SLUŽBY

AMBULANTNÍ DIAGNOSTIKA A TERAPIE NEUROLOGICKÝCH PORUCH

Vyšetření a léčba bolestí zad, poruch paměti, závrativých stavů, bolestí hlavy, degenerativních onemocněních mozku (Parkinsonova nemoc, Alzheimerova nemoc), epilepsie a mnoha dalších.

Je důležité znát nebo  si přinést s sebou  stručný popis obtíží, seznam všech onemocnění, užívaných léků  – nebo doporučení od svého praktického lékaře.

Poradna pro nervosvalová onemocnění a choroby periferních nervů

Vyšetření karpálních tunelů a ostatních úžinových syndromů na končetinách, polyneuropatie (viz EMG)

Injekční aplikace léků, po dohodě také aplikací infuzí

Na základě naší žádosti pojišťovny 211 (ZP MV) a 201 (VoZP) hradí svým klientům ambulantní infuzní léčbu proti bolesti. Ostatní pojišťovny tuto žádost odmítly, jejich klientům je tedy infuzní ambulantní léčba poskytována buď za přímou úhradu nebo je doporučeno jiné provádějící pracoviště.

Naše ambulance nabízí také  podávání vysokodávkovaného vitaminu C.  Léčba je vhodná jako doplněk posílení imunity.  Vitamin C se podává nitrožilně v krátké infuzi 1x týdně, celkově ve 4 dávkách.  Není vhodný pro těhotné a kojící ženy a dále pro osoby s poruchou funkce ledvin a chudokrevností.  Nehradí zdravotní pojišťovny.

Komplexní elektrofyziologická diagnostika v neurologii

Provádíme EMG, EEG , Evokované potenciály (BAEP, SEP, VEP, MEP)

EMG vyšetření končetin dle vyhlášky 79/2013

Vibrace s přenosem na horní končetiny, lokální svalová zátěž končetin, vyšetření se provádí na žádost pacienta s jeho souhlasem na žádost zaměstnavatele. Nehradí zdravotní pojišťovny.

Napište nám

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

[wpforms id=“1135″ title=“false“]

Ordinační hodiny

Po | 8.00 – 11.30 |13:00 – 17:00
Út | 8.00 – 11.30 | 13.00 – 15.30
St | 7.00 – 12.30
Čt | 7.00 – 11.30 |13.00 – 15.30
Pá | 8.00 – 12.00